שירותים מקצועיים

אנו מציעים מגוון שירותי פיתוח, מדיה ושיווק

בין אם מדובר בבניית אתר תדמיתי פשוט,
חנות וירטואלית מתקדמת או הסטארט-אפ הבא, אנו נעמוד באתגר למען ההצלחה המשותפת.

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

צוות מתכנתי האפליקציות שלנו זמין לעבודה! אם זה Android או iOS או גם וגם, אם הכיוון הוא אפליקציית מפות, ניהול או הזמנות, כל כיוון שעולה בראשכם הוא אפשרי. אנחנו מבצעים אפיון, עיצוב ופיתוח של האפליקציות ומלווים אותן באמצעות מערכות שרת מורכבות לפי הצורך.

בניית אתרים

בניית אתרים

כל אחד היום צריך ייצוג באינטרנט. בין אם מדובר באתר לחברה או אתר פרטי, חנות אינטרנטית או דף פרסומי, אנחנו נדע לתת את המענה המדויק.

סוגי האתרים משתנים בהתאם לצורך, כולל אתרי תדמית, דפי נחיתה, קטלוגים, חנויות וכדומה.

אתם תדאגו להסביר את הרעיון שלכם – אנחנו נדאג לאפיון, לפיתוח ולעיצוב.

שירותי פיתוח

שירותי פיתוח

צוות מקצועי של מתכנתים בשפות שונות ובמגוון טכנולוגיות עומד לרשותכם לפיתוח הפרויקט הבא שלכם. תוכנות למחשב, מערכות צד-שרת, אפליקציות ואתרים הם רק חלק משירותי הפיתוח שאנו יכולים לספק.

קידום באינטרנט

קידום באינטרנט

בעידן הנוכחי שיווק באינטרנט הוא קריטי לכל העסקים וקידום אינטרנטי הוא חלק בלתי נפרד מכל אתר. במילים פשוטות – אתר לא שווה הרבה אם הוא לא מקודם. לרשותכם שירותי קידום שונים ומגוונים, החל משיטות קידום אורגני ועד לחבילות קידום ממומן.

אנו מזמינים אתכם לעבוד איתנו על מנת להגדיל יחד את החשיפה שלכם ברשת!

מדיה חברתית

מדיה חברתית

ככל שעובר הזמן יותר ויותר עסקים משקיעים בנוכחותם הדיגיטלית, שכיום חשובה לא פחות מנוכחותם הפיזית. לרשתות החברתיות יש בזה חלק עצום; Facebook, YouTube & Instagram הן במות מרכזיות שיכולות לחשוף אתכם ללקוחות חדשים.

אנו ננהל את הנוכחות שלכם במדיה החברתית, נפעיל את הדפים ונתחזק קידומים.

עיצוב גרפי

עיצוב גרפי

אנחנו מציעים שירותי עיצוב גרפי לדיגיטל ולפרינט מכל סוג ולכל מטרה.
אם הכיוון שלכם הוא לוגו חדש, או שבא לכם להשתדרג עם כרטיס ביקור מגניב, או אפילו להציג את העסק שלכם באמצעות קטלוג, נשמח לקבל את המשימה!

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

המותג שלכם הוא התדמית שלכם! מתגו את עצמכם איתנו ובתהליך עבודה משותף ניצור מחדש את השם שלכם, נבחר צבעים, נעצב לוגו ונקבע את קהל היעד ומאפיינים מיתוגיים נוספים.

המטרה – המותג שלכם ילך לפניכם.

שירותי אינטרנט

שירותי אינטרנט

אנו אחראים לתחזוקה מלאה לפרויקטים שלכם על מנת לאפשר לכם לעבוד על העסק שלכם בלב שקט בידיעה שצוות מנוסה ומקצועי עומד מאחוריכם.

במסגרת השירותים אנחנו דואגים לניהול ותפעול מלאים של אחסון, דומיינים, מיילים ושירותי אינטרנט אחרים.